Jak działa AdScale?

Automatyczne kampanie reklamowe

Szybko stwórz swoje kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, na Facebooku i Instagramie w jednej platformie.

Nie marnuj czasu spędzonego na ręcznym tworzeniu kampanii reklamowych na osobnych kanałach. Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić bieżące kampanie lub sezonowe promocje, po prostu zdefiniuj swoje cele reklamowe i pozwól AdScale prowadzić profesjonalną reklamę wszystkich Twoich produktów z każdej kategorii.

Optymalizacja 24/7

Wyprzedź konkurencję dzięki algorytmom AdScale. AdScale automatycznie zoptymalizuje Twoje kampanie w sposób niemożliwy do osiągnięcia przez człowieka. Wykorzystując zaawansowane modele statystyczne, AdScale monitoruje i optymalizuje Twoje kampanie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu w celu zwiększenia wydajności na wszystkich kanałach reklamowych. Dokonuje alokacji budżetu, optymalizuje stawki, targety, jakość wyników oraz wiele innych.

Natychmiastowa synchronizacja

Dzięki stałej synchronizacji, Twoje reklamy są zawsze aktualne. Zmieniając ceny, zdjęcia lub opisy produktów nie musisz się martwić aktualizacją kampanii na wszystkich kanałach reklamowych. Proces ten odbywa się w pełni automatycznie.

Analiza skuteczności

Dzięki AdScale możesz tworzyć międzyplatformowe wizualizacje wydajności reklam. Wszystko z poziomu jednego panelu. Wykorzystaj AdScale do błyskawicznej analizy postępów oraz trendów, generując przejrzyste raporty. Twórz zestawienia, porównania wszystkich czynników mających wpływ na efektywność Twoich reklam.